PUNKT ZERO

(10 opinii klienta)

500,00  brutto

Pierwszy program mentorski: Rozwój mentalności finansowej na przykładzie mojej drogi zawodowej jako psychoterapeutki

Kategoria:

Opis

Zapraszam Cię do niezwykłej przygody, po której będziesz już sam(a) ze sobą w zupełnie innym miejscu. Zabiorę Cię w podróż przez wieloletni cykl energetyczny, który przeszłam w zawodzie psychoterapeuty i który posłuży Tobie jako przykład nieutykania na żadnym z etapów, tylko płynnego przejścia przez wszystkie 4 fazy dzięki nieustającej pracy z własną świadomością. Oprócz wielu faktów z mojego życia, poznasz również wiele wartościowych treści na temat cyklów, w których rozwijamy się zawodowo i finansowo, oraz takich treści osobistych i życiowych, w których z pewnością odnajdziesz wiele podobieństw do własnej ścieżki.

Oprócz inspiracji płynącej z mojej opowieści otworzysz również własny proces mentoringowy, który spotka Ciebie z aspektem w Tobie, czującym się bezwartościowo. To taki punkt zero, od którego zaczyna się cały spiralny cykl Twojej podróży do wolności finansowej w ramach moich programów. W tym pierwszym, najbardziej podstawowym programie, przejdziesz przez 3 poziomy budowania kontaktu z tym właśnie aspektem 0 w sobie, które stanowią przygotowanie do dalszej Twojej podróży ku obfitości i wolności finansowej. To dopiero początek fantastycznej i fascynującej przygody, po wstęp do drugiego etapu programu mentorskiego pt. BAZA, zgłoś się do mnie mailowo po zakończeniu tego: Gracjana.Pawlak@gmail.com.

Po dokonaniu zakupu na Twój e-mail przyjdzie instrukcja korzystania z programu.

Do zobaczenia!!

 

 

10 opinii dla PUNKT ZERO

  1. Kamila

    Czuję że dusza przyprowadziła mnie do przestrzeni Gracjany w idealnym momencie – tuż przed otwarciem przez nią pierwszego mentoringu. Miałam intencje udrożnienia kanału obfitości w moim życiu, w zgodzie ze soba i w życzliwości do siebie. Gracjana z jednej strony mówi moim językiem a z drugiej emanuje energia nowego i inspiruje mnie, pokazuje w słowach i w czuciu co jest po drugiej stronie zmiany. Pierwsze spotkania moje ciało aż płonęło z pozytywnych wibracji w tej energii. Czuję że to bezpieczna i święta przestrzeń, zaopiekowane warunki do rozwoju i zmiany. Dzięki temu że przyjęłam Gracjane na moją mentorkę i że zdecydowałam się wziąć udział w tej przestrzeni tak jak bym zapłaciła za nią 20 000 złotych oraz dzięki energii Gracjany i temu jak zaprojektowała tą przestrzen – spotkałam się ze swoją częścią która ma wartość 0, i to był mocny proces, uporzadkowalam czucie gdzie jestem i dokąd zmierzam jako kolejny krok, otworzyłam się bardziej na świętość życia i wszystkiego co jest a także napisałam w tym zdaniu najpierw o sobie i potem o Gracjanie a nie odwrotnie i nie poprawiłam co jest sukcesem ☺️ dziś przyszły na moje konto pieniądze z dochodu pasywnego – ziarenko zasiane w zeszłym roku a tu dziś przychodzi pierwszy zwrot akurat dziś jako znak że idę w dobrym kierunku. Juhuuuu! Dziękuję Gracjana 🙏

  2. Eliza

    Cykl spotkań z Gracjana był dla mnie niezwykle owocny i poruszył mnie do głębi. Przestrzeń, która tworzy jest niezwykle kojąca i wspierająca, a jednocześnie motywująca do wzrostu i rozwoju osobistego. Proces ten otworzył mnie na pracę z głęboko utknietymi emocjami i spowodował poruszenie w podstawowym poziomie świadomości. Uświadomiło mi to jak wiele spycham do podziemi i że jest to integralną część mnie, której nie mogę odrzucać. Po spotkaniach uwolniona energia na poziomie podstawy nadal we mnie krąży, a w polu możliwości pojawiła się dobrze płatna praca co dla mnie jest świadectwem tego, że sesje z Gracjaną dają wręcz magiczne rezultaty.
    Dziękuję Ci po stokroć Gracjano ♥️

  3. Ola

    Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tym programie. Opowieść snuta przez Gracjanę była żywa, autentyczna, prawdziwa. Słuchając jej układałam sobie różne puzzle mojego życia, łapiąc orientację gdzie sama się znajduję. Zapoczątkował się u mnie proces kontaktu z moją wartością Zero jak i z wartością, która jest bezcenna. Spotkania prowadzone były w bezpiecznej atmosferze, czułam się zaopiekowana i zobaczona. Pozostali uczestnicy współtworzyli ten klimat. Myślę, że we współczesnym świecie, pomimo zaawansowania technologicznego ułatwiającego kontakty międzyludzkie, brakuje nam tego co dała nam Gracjana: opowieści niczym przy ciepłym ognisku. Okazuje się, że nie potrzeba fizycznego ogniska, gdy jest kobieca moc (niezależnie od płci), odwaga, akceptacja siebie i innych oraz zabawa.

  4. Maryla

    Ja uwielbiam takie sytuacje rozwojowe, w których proporcje między lekkością, a powagą; serdecznością i zorganizowaniem; czy wreszcie między otwartością i poszanowaniem granic, są tak dobrane, że prawie nie zauważam, kiedy przekraczam największe i najtrudniejsze progi życiowe. Ten program właśnie taki jest i to dzięki Gracjanie, która integruje i uosabia wszystko, o czym mówi, równoważąc profesjonalizm ze spontanicznością. Sama jednak pomysłowość i odwaga Gracjany, by zorganizować to wydarzenie w takiej nowatorskiej formie, raczej nie wystarczy, by udrożnić przepływ obfitości u osób słuchających jej opowieści. Moim zdaniem, aby doświadczyć ich transformującego wpływu potrzeba – zasłuchania, obecności sercem, zaangażowania i decyzji, że chce się wskoczyć w ten nurt i dać mu się ponieść. Po tych kilku spotkaniach, w których byłam obecna, zaangażowana i zasłuchana, mam nie tylko decyzję, by podążać dalej tą drogą, ale też coś jeszcze cenniejszego – nowego/starego przyjaciela i towarzysza podróży – swoją własną osobistą wartość zero. Przyjmuję ją do swojego życia z radością i ze wzruszeniem. A także z zadziwieniem, że tak długo odpychałam ją i lekceważyłam, choć domyślam się, że do uruchomienia procesu jej przyjęcia potrzebowałam tego właśnie programu… Dzięki, Gracjano!

  5. Małgosia

    Od jakiegoś czasu obserwowałam socjale Domu Mocy i czułam, że dzieje się tam coś bardzo wartościowego. Jak tylko zobaczyłam informację nt powstającej grupy mentoringowej, nie zawahałam się ani chwili aby zgłosić się do udziału. I nie myliłam się – opowieść snuta przez Gracjanę dotycząca jej rozwoju finansowego na kanwie rozwoju osobistego i duchowego nie tylko była żywą i inspirującą opowieścią, ale przede wszystkich wpłynęła na mnie poprzez serię wglądów dotyczących własnej historii zawodowo – finansowej. Gracjana zaprosiła nas również do spotkania z własnym poczuciem wartości,a raczej jego brakiem. Było to dla mnie silne przeżycie, transformujące i wyzwalające, choć czuję , że to wciąż work in progress. Dziękuję Ci Gracjano za Twoje prowadzenie i stworzenie przestrzeni, która dała mi możliwość spotkania z tym tak cennym aspektem siebie !

  6. Dorota

    Te kilka sesji mentorskich z Gracjaną, było jak tsunami w moim życiu.
    Bardzo intensywna praca z bezwartościową częścią mnie, wyzwoliła we mnie mnóstwo emocji i wspomnień z okresu bardzo wczesnego dzieciństwa. W trakcie pojawiło się dużo łez , pojawił się ból, wstyd, ukrywanie się, a na końcu po ostatnim spotkaniu przyszła ulga i akceptacja.
    Nareszcie dotarło do mnie jakiego życia pragnę, jakiej niezależności chcę.
    Droga, którą Gracjana pokazała w tym programie na własnym przykładzie, jest inspiracją i wskazówką do tego jak wyjść z punktu 0 i zobaczyć oraz doświadczyć wartość jaką w sobie mamy.
    Dziękuję, jestem ci Gracjano bardzo wdzięczna za wszystko co wniosłaś do mojego życia.

  7. Dorota

    Znam Gracjane od kilku lat. Z ciekawością obserwuję jej ewolucję. Cieszę sie, że mogłam uczestniczyć w kolejnym procesie. Słuchać z jaką szczerością i otwartością dzieli się etapami swojej drogi badacza i odkrywcy nowych horyzontów🙂
    Dziękuję Gracjano zs możliwość udziału w tej przestrzeni.

  8. Dorota

    Dziękuję za zaproszenie do tej grupy i możliwość usłyszenia o doświadczeniach, wglądach i przemyśleniach Gracjany.
    To wszystko co się wydarzyło w jej życiu w dużej części jest bardzo podobne do mojego doświadczenia, ale ja nie zaciekawiam się nim tak bardzo, nie układam w opis procesu, nie dysocjuję się od tego. To właśnie jest moje odkrycie na tych spotkaniach. Można traktować to jak lekcje, uczyć się siebie, widzieć wydarzenia jako etap ewolucji na drabinie świadomości. A można walczyć z krytykiem wewnętrznym, osądzać siebie i obwiniać innych. Można też się zamrozić i oglądać życie jakgdyby przydarzało się nam, a nie było wynikiem naszej kreacji. Dziękuję za tę perspektywę. Wciąż szukam balansu między lekkością kreowania a uziemieniem w tej rzeczywistości.
    Nie mam pojęcia czy to ma jakieś połączenie, ale po naszych spotkaniach miałam wypadek w górach i uratowała mnie Ziemia. Dosłownie zatrzymałam się w jakiejś ciepłej, miękkiej jamie, w pozycji embrionalnej. Nic mi się nie stało oprócz potłuczeń na ciele i wielkiego guza na głowie. Mój plecak, dobrze przypięty, zabezpieczył mój kręgosłup. Co też jest dość symboliczne. Być może urodziłam się jeszcze raz. Tym razem w sensie bardziej dosłownym z Matki Ziemi 🙂

  9. Kasia

    Niezmiennie wielka inspiracja!- to przede wszystkim! Zarówno Gracjana tu i teraz jak i proces zatytułowany Punkt Zero! Także cała zaprezentowana przez Gracjanę Jej osobista historia przejścia przez wszystkie etapy mentalności finansowej jest ogromnie inspirująca a zarazem fascynująca. Gracjany zaufanie do procesu i do życia w całości godne jest nie tylko podziwiania ale przede wszystkim naśladowania! ♡
    Zaproponowany proces „Punkt Zero” pozwala w bezpiecznej przestrzeni spotkać się z własnymi wcześniej niezauważonymi lub celowo ignorowanymi a zdecydowanie wymagającymi naszej uwagi częściami siebie samych pozwalając jednocześnie przyjrzeć się sobie i swojemu życiu z innej perspektywy. Ciężko to opisać. Trzeba to przeżyć. Polecam każdemu kto jest ciekaw siebie i/lub szuka inspiracji i drogi do życiowych zmian. Dziękuję Ci Gracjano za możliwość dołączenia do programu. ✨🙏✨ 🌹🥳💖

  10. aleksandraolszowa

    Witam serdecznie. Bardzo dziękuję Gracja nie za wspaniały proces w którym brałam udział i do tej pory korzystam z nagrań wracam i realizuję zadania🙏 Podczas procesu i dzięki niemu pojawiło się wiele wglądów z nas te braki ?powrót do dzieciństwa oraz przeżywanie mocne emocji 🫶 tych trudnych i tych miłych. Stanęli na drodze nauczyciele „ludzie” którzy pomogli mi w nauce stawiania przy sobie uli ustalania jaśniej granic. Dziękuję serdecznie ♥️🫶 Polecam i idę dalej Aleksandra Olszowa -Rzepka

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *